| Ionică a întrebat:

Ce trebuie sa vorbesc cu o fata si ce nu trebuie sa vorbesc cu o fata? Multumesc! Ce subiecte de discutie? Multumesc!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți aborda orice subiect ca școală, film, călătorie, sport, etc. exclus cele cu referire la sex din prima întâlnire.
Pa, pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde de fata...
poti sa vorbesti despre orice muzica, scoala, filme, intreab-o ce zodie e, ce lucruri ii plac si ce nu... orice big grin...
bafta happy...

| Winniee a răspuns:

1.Pai nu o intreba prea mult de viata personala(daca foloseste prezervativa, ce parfum foloseste, de cine ii place etc. doar daca nu e o pitipoanca)
2. S-o intrebi ce face cum se simte, sa ii mai spui despre tine dar nu in exces, ce lucruri ii plac, invit-o la un suc etc
Nu vorbi urat, nu scupa, nu te scarpina in fund, nu-i zice papuse(doar daca nu e pitipoanca)nu aduce aminte lucruri care o jeneaza.
In mare poartate natural... Fetele nu sunt etrateresti si nu trebuie sa inveti vreo limba ca sa poti vorbi cu ele.
Bafta!

| Spike189 a răspuns:

Pai prima oara incearca sa aflii ce o intereseaza pe ea mai mult. si pe urma poti sa vorbesti despre lucrurile astea. Incearca sa nu arati ca ai emotii sau chestii de genul asta. Fii fresh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice subiect care sa va implici pe amandoua( nu sa te apuci sa-i povestesti tu ceva, iar ea sa taca).