| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ceva timp in urma o m-a sunat o fata, o cunosc de ceva timp, si mi-a propus sa iesim la o plimbare, totul a fost perfect si a doua zi iar ne-am intalnim si iarasi a trecut totul foarte bine. Apoi totul s-a schimbat radical, o sunat de aproape o saptamana iar ea nu raspundea nici la telefon nici pe facebook asa ca am lasat-o balta.Peste o luna iar ma suna si propune iarasi sa iesim, am iesit si iarasi totul a fost forate bine, iar a doua zi iar nu raspunde la telefon. Oare ce ar insemna asta, si poate cineva ma ajuta sa inteleg cei in capul ei?
Mersi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi bate joc de tine si nu ti-ai dat seama, ia spune tu cand iesi cu ea o inviti undeva sau ii faci vreun cadou?

| ignore a răspuns:

Nu stie ce vrea. las-o in pace. eucred ca ii mai place de cineva si nu se poate hot intre voi.

| 0IoAnA0 a răspuns:

U trebuie sa vorbesti cu ea ...altfel nu poti. bafta!happy

| kissmealiss a răspuns:

Are p altu si t tine doar pentru okazii...

| TiBo a răspuns:

Te manevreaza ca pe o papusa.