| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ceva timp in urma o m-a sunat o fata, o cunosc de ceva timp, si mi-a propus sa iesim la o plimbare, totul a fost perfect si a doua zi iar ne-am intalnim si iarasi a trecut totul foarte bine. Apoi totul s-a schimbat radical, o sunat de aproape o saptamana iar ea nu raspundea nici la telefon nici pe facebook asa ca am lasat-o balta.Peste o luna iar ma suna si propune iarasi sa iesim, am iesit si iarasi totul a fost forate bine, iar a doua zi iar nu raspunde la telefon. Oare ce ar insemna asta, si poate cineva ma ajuta sa inteleg cei in capul ei?
Mersi.

Răspuns Câştigător
| vOdK a răspuns:

Salu! ea sigur te place si tia propus sa iesiti fiind ca un prim pas intr-o relatie, dar astepta sa ii ceri prietenia, ii place sa te faca mielusel, sa te interesezi de ea mai mult, de aceea nu iti raspundea. e o chestie la fete, fac pe desteptele si pevictimele de multe ori pentru a obtine ceva! ca si in cazul tau, nu iti raspundea pentru ca ii placea sa para asa fitoasa si sa te interesezi imi mult de ea, adr vazand ca de fapt nu prea iti pasa de ea si ai lasat-o balta, iar a incercat aceeasi chestie. daca o placi si tu eu ti-as recomanda sa fiti impreuna, ceea ce ea urmareste si asteapta de la tine sa vii cu propunerea! fetele is si orgolioase de aceea nu „cer„ ele baiatul ( asta fie intre noi)winking multă baftă!

4 răspunsuri:
| ContesaSiContele a răspuns:

laughing poate nu-i nimic in capul eilaughing
dupa cum spui te cam foloseste ...la o plimbare cand vrea ea si gata, fete de genul asta nici macar un ''buna''nu merita
fi destept si nu-i mai raspunde nici tu.

| Jigsaw a răspuns:

Isi bate joc.

| oanaX a răspuns:

Nu cred ca poate cineva sa iti zica ce gandeste. poti totusi sa o intrebi pe ea de ce se poarta asa ciudat. poate sa iasa cu tine doar pentru ca prietenii ei sunt ocupati( adica sa fi o roata de rezerva) sau poate se fereste de cv sau cineva sau poate chiar te place dar avea treaba sau problemehappy

| InnocentLoovee a răspuns:

Eu cred ca isi cam bate joc de tine, eu zic sa o lasi balta.nu merita sa-ti bati capul.