| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ceva timp in urma o m-a sunat o fata, o cunosc de ceva timp, si mi-a propus sa iesim la o plimbare, totul a fost perfect si a doua zi iar ne-am intalnim si iarasi a trecut totul foarte bine. Apoi totul s-a schimbat radical, o sunat de aproape o saptamana iar ea nu raspundea nici la telefon nici pe facebook asa ca am lasat-o balta.Peste o luna iar ma suna si propune iarasi sa iesim, am iesit si iarasi totul a fost forate bine, iar a doua zi iar nu raspunde la telefon. Oare ce ar insemna asta, si poate cineva ma ajuta sa inteleg cei in capul ei?

Mersi.

Răspuns Câştigător
| robertpaul a răspuns:

Poate ii plac lucrurile care decurg normal.poate are alte probleme si cand are timp liber,te suna. poate se fereste de parinti si cand are timp, iese cu tine. poate te place ca un amic si simte nevoia sa vorbeasca, cu tine.un lucru e sigur.trebuie sa-i spui daca iti place de ea, dar sa ii spui sa inteleaga sentimentele tale, nu doar sa fie in capul tau.astfel vei vedea cum reactioneaza.de fel femeile zic ca nu sunt interesate, dar trebuie sa le trezesti sentimentele ))))