| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ceva timp in urma o m-a sunat o fata, o cunosc de ceva timp, si mi-a propus sa iesim la o plimbare, totul a fost perfect si a doua zi iar ne-am intalnim si iarasi a trecut totul foarte bine. Apoi totul s-a schimbat radical, o sunat de aproape o saptamana iar ea nu raspundea nici la telefon nici pe facebook asa ca am lasat-o balta.Peste o luna iar ma suna si propune iarasi sa iesim, am iesit si iarasi totul a fost forate bine, iar a doua zi iar nu raspunde la telefon. Oare ce ar insemna asta, si poate cineva ma ajuta sa inteleg cei in capul ei?

Mersi.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Fie e puţin dezorientată sau timidă, fie nu ştie deloc ce vrea. Data viitoare când îţi propune să ieşiţi întreab'o dacă s-a întâmplat ceva de nu ţi'a răspuns atunci la telefon. Ea e singura care te poate lămuri.
Succes!

1 răspuns:
| barbattttt a răspuns:

Dupa parerea mea eu cred ca te foloseste! Poate vrea sa faca gelos pe cineva! SUCCES!