| mihai_4026 a întrebat:

Salut, simt o senzatie proasta si vreau sa ma ajutati, imi place de o fata, desii totusi ea nu ma place. Ce ar trebui sa fac, sa uit chestiia asta? Totusi m-am bagat cu ea in seama iam spus ce simt, dar ea nu ma place pur si simplu. O iubesc mai mult decat o alta fata, mereu sunt suparat din cauza asta... Nu stiu ce sa fac...! Dau fundita la cei ce imi ofera un raspuns bunwinking sad

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Te are in freindzone mihai uite despre ce e vorba http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/Zona%20freindzone

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

i-ai spus ce simți, iar ei nu-i pasă. deci, mai mult de atât n-ai ce să faci. împacă-te cu ideea că n-a fost să fie.

| mihai_4026 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream ca nu ma place, nu ca nu ii pasa, o colega de a mea a vorbit cu ea si a zis ca sunt simpatic si tine mult la mine, si ca nu vrea sa ma piarda ca prieten, deci, ia ma vrea doar ca pe un prieten... nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai_4026):

lucrurile astea trebuie să le discuți cu ea, e singura care știe ce sentimente are în ceea ce te privește.

| RAY a răspuns (pentru mihai_4026):

Te are in freindzone mihai uite despre ce e vorba http://trasaturi-alfa.blogspot.ro/search/label/Zona%20freindzone