| anonim_4396 a întrebat:

Cit de frecventa trebuie sa fie masturbarea pentru a nu avea efecte negative pe viitor?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Poate vrei să spui că trebuie să o faci cât mai rar până la renunțarea completă!
Pa, pa.

| HueyFreeman a răspuns:

Masturbarea nu are efecte negative.

Răspuns utilizator avertizat
| dreamgirl94 a răspuns:

Cand simti tu nevoia.

| Psychothic a răspuns:

Cat mai putin frecventa.

| bombonika18 a răspuns:

De cate ori simti tu nevoia, nu are efecte negativewinking

| generator20 a răspuns:

Dupa parerea mea masturbarea in exces dauneaza pe viitor si in orice caz nu e recomandat, adica cu cat mai putin posibil cu atat mai bine.

| SatanaExistă a răspuns:

Eu ajunsesem sa ma masturbez de 3, 4 ori pe zi acum m-am regulat la 1 data pe saptamana, oricum masturbarea nu are efecte negative

| Mighel a răspuns:

Cand nu te vede maicata