| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Cum as putea sa ma impac cu iubitul meu? Eu am fost singura cu care a fost 3 luni.nu a mai avut relatii stabile, ne-am certat si pur si simplu nu-mi dau seama care a fost cauza.nu mai vorbeste cu mine. E o difrenta de varsta intre noithinking eu 16. el 21thinking Nu stiu ce sa mai fac.Am incercat sa-l caut dar nu-mi raspunde. ceva idei? Dau funda:*
Merci mult...chiar am nevoie de ajutor.pls:*

Răspuns Câştigător
| Aditzu a răspuns:

Nu cred ca are rost sa zic "suna-l" ca deja ai facut asta de f multe ori banuiesc. nu stiu, gandeste-te ce s-a intamplat de v-ati certati si apoi incearca sa dai de el si sa incerci sa ii explici...
poate a fost vina lui, dar daca il vrei inapoi mai inchide si u din ochi, zii ca a fost si vina ta-ca sa nu se simta prost. acum depinde de ce v-ati certat si cine a fost de vina. BFT!

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Lasa-l o zi, doua sa isi revina el.Suna-l,du-te la el! Presupun ca v-ati certat dintr-o prostie dar asa sunt barbatii orgoliosi, ambitiosi. Dar poti fi si tu asa.Daca iti pui ambitia si nu il mai cauti deloc.daca tine la tine o sa te caute, o sa ii para rau. daca nu. inseamna ca nu te merita! si nu are rost sa iti bati capul.Dar daca il iubesti nu il lasa! odata si odata trebuie sa cedezehappy Bafta

| compactlove a răspuns:

Nu-l suna si te umili oricit de greu va fi si orict de mult il iubesti. Daca va dori sa se impace o sa te gaseasca. Daca nu, asta e.Insa atunci cind o sa doreasca sa se impace, gandeste-te daca doresti sa mai fi impreuna cu el