| marya a întrebat:

! funda! m-am certat cu o prietena de-a mea eu am intrebt-o daca vrea sa ne impacam si a zis ca da si a dat ochii peste cap. eu am fost cam fara obraz in ultima perioada cred ca si din asta a facut ceea ce a facut! as vrea sa imi dati si mie diste idei cu care as putea sa ma impac cu ea

ps:nu ma mai baga imi seama cand sunt prin preajma ei daca sunt cu vecina mea repede vorbeste cu ea glumeste raspunde cand o striga si eu eram mai buna prietena cu ea decat cu vecina mea pls un sfat!

Răspuns Câştigător
| djnino a răspuns:

Pai foarte simplu in primul rand nu sunteti casatorite, si pur si simplu glumeste cu ea badjocura pe cineva (cel mai bun sfat vecina) mai fa-o de rusine pe.vecina incearca sa te bagi mai adanc inloc sa te scoti si cel mai bun sfat.cu minciuna zii ca a zis ceva urat de ea daca nu te crede...mai incearca odata odata si odata tot functioneaza sau zii pur si simplu Scuze si gata...Totusi in gand ca nu sunteti casatoritehappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna marya! Spune-i prietenei tale ca iti pare tare rau pentru ce s-a intamplat si sati mai dea o sansa pentru ca este pacat sa stricati o asemenea prietenie! (si sa fii cat mai convingatoare!)

| LaLalaaa a răspuns:

Invit'o sa iesiti in oras sa va plimbati si sa uite de vecina ta...happy