| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu iubitul meu? Eu am fost singura cu care a fost 3 luni.nu a mai avut relatii stabile, ne-am certat si pur si simplu nu-mi dau seama care a fost cauza.nu mai vorbeste cu mine. E o difrenta de varsta intre noi eu 16. el 21Nu stiu ce sa mai fac.Am incercat sa-l caut dar nu-mi raspunde. ceva idei?
Am vorbit dupa 2 saptamani.si mi-a zis ca nu-l deranjeaza daca ramanem amici.si l-am intredbat daca s-ar mai putea sa fie ceva intre noi si mi-a zis ca nu stie.si nu stiu daca mai am vreo sansa.
P. S. : Il iubesc mult de tot si vreau sa ma impac cu el.
Dau funda:*! Va rog sfaturi:8

Răspuns Câştigător
| krmen a răspuns:

Lasa-l pe el sa te caute, desi stiu ca-ti va fi greu sa nu-l cauti. Daca simti totusi nevoia sa o faci fa-o dar s-ar putea sa nu-ti raspunda sau tot asa sa nu-ti dea un raspuns clar. Daca va fi asa (sper sa nu) lasa-l in pace si fi si tu indiferenta, continuati viata fara el desi iti va fi greu, dar nu imposibil.

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

DEci s-a suparat foarte tare ca vorbeam cu un prieten de-l lui prin mesaje.nu este cu alta.ca stiu cum sta treabahappy!

| FrEeBoY a răspuns:

Pai daca zici ca v.ati certat, iar el nu te.a mai cautat dupa ce v.ati certat si a zis ca nu.l deranjeaza daca ramaneti amici, inseamna ca el este deja cu o alta fata...dar de ce v.ati certat? el a inceput cearta?

| FrEeBoY a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi si sa vorbesti cu el fata fata, spune.i ca il iubesti si ca vrei foarte mult sa te impaci cu el...si poate scoti si o lacrima, doua laughing, in concluzie ar trebui sa vorbesti cu el.
Sau daca nu, pune.l pe prietenu ala al lui, cu care ai vorbit tu prin mesaje, sa va inpace, sa puna el o vorba buna pentru tine...asa, fostul, isi va da seama ca nu este nimic intre tine si prietenu ala al lui cu care ai vorbit tu prin sms, ca presupun ca asta crede, nu?, ca tu il placi pe ala. sper ca te.am ajutat.

| SweetxGirl19 a răspuns:

Pai.ai putea te intalnesti pur si simplu cuel (printr-o "coincidenta")si sa ii spui ce simti pentru. el.sau daca nu merge asta prefate indiferenta si combinate cu altu si vezi dacal faci gelos! sper ca te-am ajutat! funda va rog! bafta.te pup.