| marya a întrebat:

! funda! m-am certat cu o prietena de-a mea eu am intrebt-o daca vrea sa ne impacam si a zis ca da si a dat ochii peste cap. eu am fost cam fara obraz in ultima perioada cred ca si din asta a facut ceea ce a facut! as vrea sa imi dati si mie diste idei cu care as putea sa ma impac cu ea

ps:nu ma mai baga imi seama cand sunt prin preajma ei daca sunt cu vecina mea repede vorbeste cu ea glumeste raspunde cand o striga si eu eram mai buna prietena cu ea decat cu vecina mea pls un sfat!

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea. sa iti ceri scuzehappy

| bluepuff a răspuns:

Ba fataaa trezeste-te in ***! ai pus aceeasi intrebare de100 de ori.
Termina dracului! ca mai innebunit cu intrebarea asta...imi bag ceva in ea de intrebare! te-ai certat cu aia? si? ce ne pasa noua? vezi-ti de treaba ta! mare lucru te-ai certat cu una. e si? te duci ii dai una si ii zici " fa vrei sa ne impacam sau nu "? daca nu asta e, ia-ti adio.
n-am nimic cu tine dar m-ai disperat cu intrebarea asta de parca cine stie ce morti ai facutt! x(angryangryangryangryX intrebari stupide.

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Incearca sa-i spui ceva din inima! Sa lasi tu de la tine un pic daca ea nu vrea si sa vorbesti serios cu ea! Daca e prietena ta si tine la tine va intelege ca cearta aceasta nu-si are rostul si ca tie chiar iti pasa de aceasta prietenie. Daca va da iarasi ochii peste cap atunci inseamna ca nu-ti este o prietena adevarata.Mai bine sa-ti dai seama mai repede decat mai tarziu daca-ti este sau nu prietena.Bafta si pupici!

| missalwaysinlove12 a răspuns:

Cea mai buna varianta este ce a spus cornel sa vb cu ea si sa iti ceri scuze... daca e o prietena adevarata o sa inteleaga si totul o sa fie bine, dar poate sa nu fie o prietena adevarata si aceasta cearta sa va distruga toata prietena ( nu e sfarsitul lumi chiar si asa), daca vrei puteti sa mergeti la un film amandoua sa mancati ceva nesanatos si sa va impacati big grin sau o chemi la tine si va impacatihappy sper ca te-am ajutat