| Romka a întrebat:

Cum credeti, daca 2 se iubesc, si la un timp fata nul mai iubeste pe baiat si il paraseste, este posibil ca peste un timp, fata sa ii simta lipsa la baiat, si sa simta din nou ca il iubeste? cum credeti e posibil asa ceva?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva e culmea si e complicat ca sa se impace chiar daca fata va tine la el dupa un an

| TąNyą a răspuns:

Nu dacă fata nu-l mai iubeşte nu mai are niciun rost.

FantaSZy.

| shtephie a răspuns:

Da, este posibil asa ceva happy

| marrr a răspuns:

E posibil, deoarece poate ca atunci cand il are pe baiat nu il apreciaza indeajuns pentru ceea ce este el, pentru faptul ca el o iubeste si ea e obisnuita cu iubirea sa, sau prea o copleseste si se simte plictisita. Dupa ce il paraseste cu siguranta poate regreta acest fapt, pentru ca abia atunci poate compara prezentul cu trecutul si isi va da seama daca a facut alegerea corecta, daca inca mai tine la el. Din pacate se intampla asa ceva tot mai des si ne dam seama prea tarziu, dar asta nu este numai la fete, ci si la baieti.

| Ally_8613 a răspuns:

Pai e posibil.se spune "pretuieste ceea ce ai pana nu pierzi"poate fata si-a dat seama cat d mlt il iubeste.

Ally