| xXx_6966 a întrebat:

Cum imi pot cuceri fosta prietena? o iubesc foarte tare. dar pina la asta sa va spun toata povestea.

Am avut o relatie cu ea cu vreo 2 ani in urma si neam despartzit. a fost vina la amindoi dar mai mult amea.Acum cateva zile am inceput sa innebunesc dupa ia,,. Miam cerut scuze de la ea si ea de la mine.deci ne-am impacat ca prieteni.Cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine ea m-a refuzat.

In acestidoi ani ea nu a avut nici un prieten.Si nici acum nu are,,

De cand neam despartzit eu m-am schimbat foarte mult si ea tot//

Am aflat de la o prietena ca ea inca mai simte ceva pentru mine dar nu vrea sa-mi spuna.Chiar vreau sa ma impac cu ea caci o iubesc la nebubie,, dar nu stiu cum so cuceresc inapoi... ajutati-ma va rog.

dau FUNDA + vot!

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Sunteti simpatici cu povestile astea happy

E important motivul pentru care te-a refuzat sau de ce nu ar mai vrea relatie. Poate crede ca nu te-ai schimbat cu adevarat si deci chiar daca o sa fiti iar impreuna, crede ca o sa va desparititi.

Cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci e sa-i demonstrezi prin fapte ca te-ai schimbat. (ex daca inainte te enervai repede, acum trebuie sa-i arati ca esti mai calm. intelegi tu). Si nu uita ia-o ca la inceput. Complimente, flori etc... Tine-o asa o vreme sa-i arati ca-ti place si pana la urma se va hotara ea.

| 619_9539 a răspuns:

Du-te cu un buchet de trandafiri la ea...sau ceva de genu cumparai un cadou
Fetelor le plac cadourile. mai ales alea scumpe