| Anonyymus a întrebat:

Salut, cum pot strange repede voturi? dau fund big grin

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Bun, cea mai buna idee ieste, pui linkul la status de la mes, pui linkul pe wall de pa Facebook. twiter unde ai tu cont. si lumea da click, si tatam ai strans o gramada de voturi.

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Votorile le primesti in functie de cat de potrivit, sau corect ai raspuns din vederea celor care pun intrebarile aici, funda nu primesti, sau satrangi. funda trebuie sa o meriti.

| Anonyymus explică (pentru NatureSelf):

Nu ai inteles laughing, vreau sa strang voturi pentru un concurs de ala cu clickuri, si vreau sa stiu unele modalitati cum pot strange voturiwinking

| NatureSelf a răspuns (pentru Anonyymus):

Bun, cea mai buna idee ieste, pui linkul la status de la mes, pui linkul pe wall de pa Facebook. twiter unde ai tu cont. si lumea da click, si tatam ai strans o gramada de voturi.

| QµeeК a răspuns:

Raspunzi la intrebarile de pe TPU si astepti sa iti dea vot!

| Anonyymus explică (pentru QµeeК):

Nu ai inteles laughing, vreau sa strang voturi pentru un concurs de ala cu clickuri, si vreau sa stiu unele modalitati cum pot strange voturiwinkingbig grin