| KindKid17 a întrebat:

Cum sa nu mai fiu asa timid? Ce remedii? Mai ales cu fetele... Deseori se baga fete in seama cu mine, si vorbesc cu mine, si nu pot mentine nici macar contactul vizual, de timid ce is. Si ma balbai si mi-e rusine! Ajutati-ma sa trec peste asta, arata destul de bine cu freza, haine decente, dar timiditatea ma omoara! Funda pentru raspunsul convingator! happy

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Priveste in fiecare persoana doar un prieten.

| 0Andrew0 a răspuns:

Iesi din casa iar pe strazi TE UITI LA ORICE FEMEIE SAU FATA in ochii ei si cat mai lung posibil.Fa exercitiul asta in fiecare zi si cu cat mai multe persoane.Nu o sa pari obsedat ci mai atractiv.