| Anonimul1233 a întrebat:

Cum tin penisul in boxeri? Sus, stanga, dreapta, jos? Eu il tin in jos. E vreo problema?

5 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Viermisorul tau o sa-ti admire sireturile bocancilor, atunci cand vei merge la mandre.winking laughing laughing laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

In sus ar fi mai bine. O să te ajute când începi viata sexuala.

| Anonimul1233 explică (pentru Necunoscut112):

Ok, dar nu se vede ciudat? Adica nu se observa... adica in jeans cred ca nu, dar pantaloni de trening idk.

| AlexandruInu a răspuns:

Super tare intrebarea asta... Frate tine penisul cum vrei tu, cum îți este ti-e comod. Cand se trezeste, na se vede din orice poziție. Nu îți face griji pe tema asta.

| Akaal a răspuns:

Tine-l exact asa cum iti este mai confortabil.
Daca te simti bine poti sa il tii si afara laughing