| anonim_4396 a întrebat:

Maine am prima intalnire cu o fata cu care am vorbit pe facebook.Eu de fel sunt timid n-am avut iubita.Ea a mai avut iubiti si mi-e ca nu o sa iasa bine eu fiind neexperimentat... ce sfaturi imi dati? crying am 16 ani si ea la fel.Cum sa procedez cand o sa o vad?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sfaturi se va uita cum arati, daca ai masina, banii daca nu ai pa eu nu prea isi dau sanse sincer la 16 ani ce poti avea

| TheRealDaniel a răspuns:

Fii tu insuti, zambeste-i imbratiseazo. fa-o sa rada. nu experienta conteaza si personalitatea. bafa maine. Sper ca ti-am fost de ajutor

| LovelyKitty2 a răspuns:

Pur si simplu fii tu insuti, dar de ce nu astepti sa vina totul de la sine? Adica eu personal nu m-as intalni cu cineva pe care nu il cunosc personal si nu l-am vazut, plus ca nici nu are cum sa tina pentru ca rar se intampla sa ai o relatie de durata cu o persoana cu care nu ai legat nici o prietenie fata in fata. Parerea mea, dar daca tot vrei sa faci asta, incepi cu Hei, esti mai draguta in realitate. Apoi vezi ce zice si continui conversatia. O intrebi unde mergeti, poate la un film...Succeswinking

| alexxis0712 a răspuns (pentru LovelyKitty2):

Am stabilit sa ne intalnim in parc big grin

| LovelyKitty2 a răspuns (pentru alexxis0712):

Mancati o inghetata, pune-o sa vorbeasca despre ea si gaseste ceva in comun despre care sa vorbiti la inceput, si fa-i mereu complimente. happy

| alexxis0712 a răspuns (pentru LovelyKitty2):

Ma cam rusinez ce zici cum sa-i spun ca o plac mult?

| LovelyKitty2 a răspuns (pentru alexxis0712):

Pur si simplu happy

| LovelyKitty2 a răspuns (pentru alexxis0712):

La ce ora mergi? sau daca esti deja in parc, atunci cand te intorci sa-mi spui cum a merswinking

| Immortal69 a răspuns:

Sa te comporti normal, sa nu-ti fie teama pentru ca fetele stiu asta, vorbeste deschis cu ea si restul vine de la sine.