| DG_Daniela_1998 a întrebat:

Cunosc un baiat cu care am fost si la un concert si am iesit si noi de cateva ori cu prietenii comuni. Mie imi place de el si nu stiu cum sa ii zic sau ce sa fac ca sa ma combin cu el. Problema este ca el e genu forever alone, adica nu crede ca o fata s-ar putea indragosti de el si nu a avut relatii pana acuma. Cum sa procedez?

1 răspuns:
| NoNameexd a răspuns:

Este simplu. Aveți prieteni comuni.Mai simplu de atât nu putea fi.Și eu am avut o situație asemănătoare,ne-am cunoscut prin intermediul prietenilor,și acum suntem împreună,a fost atracție la prima vedere. Dacă ție îți place,ieșiți cu prietenii voștri mereu,apoi apropie-te de el,vorbește cu el, râzi la glumele lui, zâmbește-i, și e imposibil să nu se prindă că-l placi. Apoi dacă și el te place, e totul foarte simplu.Baftă!