| anonim_4396 a întrebat:

Salutbig grin am o intrebare putin ciudata (pentru mine), dar totusi destul de normala. Am observat ca de la un timp sunt atrasa si de fete. Nu sunt atrasa de prietena mea cea mai buna sau de vreo prietena din cercul meu, din fericire, doar de fetele bi. As putea sa scap de aceastra atractie? Sau doar daca imi impun singura sa nu ma mai gandesc la asta?
Mi-a placut de o singura tipa, dar nimeni nu stia asa ca am renuntat sa ma mai gandesc la ea.
Nu stiu daca are vreo importanta, dar am 14 ani. happy

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Majoritatea oamenilor au tendințe bisexuale, deși foarte puțini au și curajul să recunoască asta. Așadar, nu cred că e cazul să te sperii; pur și simplu vezi-ți liniștită de viață. Dacă mai vei resimți acea atracție... nu știu, dar poate ar merita să-ncerci, măcar nu trăiești cu regretul că n-ai făcut-o. De fapt, eu așa cred că e mai potrivit - să-ți pară mai bine rău de ce ai făcut, decât că n-ai avut curajul s-o faci! E totuși posibil ca, în timp, să faci cunoștință cu un băiat care să-ți schimbe total „înclinarea".
happy

| SkyPilot a răspuns:

La varsta ta, multi nu au o idee clara despre propria sexualitate. Daca esti hotarata ca nu vrei sa fii bi sau lesbi, poti sa incerci sa iti impui sa nu te mai gandesti si sa le ocolesti. Ai puteea tot atat de bine sa nu faci nimic, sa iti vezi de viata ta, si sa fii deschisa la orice fel de experienta. Poti sa incerci daca ti se iveste ocazia, dar fa-o cu discretie, lumea este rea si poti sa auzi tot felul de lucruri despre tine.

| pufulescu a răspuns:

Mi se pare mie sau spui in a 3 a fraza ca iti plac ' fetele bi '? S-ar putea atunci sa nu fie o atractie catre acelasi sex ci mai degraba fantezia pentru sex in 3, tu, un baiat si alta fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci....ca sa nu te mai gandesti la asta, baga-te in pat cu un baiat... spune-i sa te satisfaca sexual si vei incepe sa te dai la baieti (

Răspuns utilizator avertizat