| Alex_Alex_2000_fgtn a întrebat:

Hei TPU, am si eu nevoie de niste sugestii in legatura cu relatiile. Imi place de cineva mai pe scurt si as vrea sa ii spun asta dar sa nu sune gresit sau sa fie akward momentul cum ar trebui sa o fac asa incat sa iasa un moment fain? Nu stiu daca ea chiar ma place adica am iesit cu ea in oras ne cunoastem destul de bine si vorbim destul de mult si pe retelele de socializare dar simt ca ar trebui sa ii spun asta deoarece mereu ma gandesc la ea si nu as vrea sa fie un moment ciudat. Mersi in avans //dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Heavenonearth a răspuns:

Invit-o pe ea in oras, vă plimbați si când e momentul, ii spui.Ar fii ok prin parc, dar să ii iei o floare, care să fie preferata ei.Succes.