| polacekdaviddd23456 a întrebat:

Vreau sa fac sex cu o fata, ea are 16ani si eu 15. Cum pot sa ma duc la magazin sa cer prezervativ? Este jenant sa ma duc, ce o sa-mi zica vanzatoarea?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

N-o să spună decât cât costă.
Ca să scapi și de asta, mergi la supermarket.

| Emilian65 a răspuns:

Mergi la orice supermarket și cumpăra fără teama, este câte vrei ca nu te întreabă nimeni de le cumperi și ce vârstă ai.

| AnonImOO000 a răspuns:

Eu zic sa stai cuminte.

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Am pățit sie u la fel. La început dure la un butic castă mai mic ca după te obisnuiesti.

| Alexandru_Dascalu_1980 a răspuns:

Trimite la magazin cel mai bun prieten al tau dar cu peste 18 ani. Dar sa fie de incredere!

| Andry1 a răspuns:

Fii atent, cumpara si alte lucruri pe langa prezervative, de exemplu, banane, astfel, vei distrage atentia de la ele.

| NCristian a răspuns (pentru Andry1):

O să zică că vrea să tragă prezervativele pe banane?

| NCristian a răspuns (pentru Andry1):

Dacă întreabă vânzătoarea ceva, îi poţi spune că e pentru un proiect, sau un videoclip amuzant pe Youtube. Easy!