| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am ejaculat si dupa 10 min am introdus degetul pe care am ejaculat in vagin poate ramane insarcinata? M-am spalat cu sapun cat de cat inainte nu foarte mult

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca ai facut urmatoarea afirmatie : ""M-am spalat cu sapun CAT de CAT inainte... NU foarte mult'' in acest caz si raspunsul oferit poate fi CAT de CAT precis/exact dar... NU foarte mult. big grin Sanatate!

| 1Me9 a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta?!? sper sa fie una la troll.Penibil, evident ca nu

| dolyyie a răspuns:

Nu poate rămâne!

| ThyDoom a răspuns:

Păi dacă te-ai spălat i-ai nenorocit pe sărmanii spermatozoizi. Nu. E imposibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Daca te-ai spalat pe maini nu prea ar avea cum