| Br3tanicu a întrebat:

Salut,daca am facut sex protejat,cu doua numere la interval mic de timp si prezervativele le am verificat si nu sunt sparte,dar nu m-am spalat intre cele doua partide,m-am sters doar cu un prosop,are ceva, avand in vedere ca eram curat, nu era nici o urma de sperma?

Răspuns Apreciat de Editori
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ambele reprize de sex au fost protejate si s-a folosit in mod corect prezervativul si sexul a a decurs fara incidente, se poate afirma fara teama de a gresi ca NU poate exista nici-o posibilitate de a se naste/forma o sarcina. Multa sanatate!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar daca ar fi ramas ceva urme, oricum ai folosit prezervativul. Deci ramane in interiorul prezervativului daca ar fi ceva. Dar de ce nu te-ai spalat? Nu curgea apa calda?

| Br3tanicu explică (pentru darrio2007):

M-am sters bine. nu aveam timp la dispozitie