| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut, daca am penisul de 14 cm si ceva, ce marime de prezervative imi trebuie?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea corecta posibila/probabila a prezervativului care sa se potriveasca exact/perfect pe penisul tau s-ar putea sa fie cel notat cu litera ''M'' sau ''L'' iar in cazul in care marimea prezervativului este indicata prin numere, atunci marimea care s-ar putea sa fie cea potrivita ar putea fi situate intre 48 si 53. Marimea corecta o vei putea determina prin efectuarea a 2-3 incercari succesive si folosirea a 2-3 marimi diferite. Succes!

| Maria203 a răspuns:

Iti trebuie de 64 mm

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Maria203):

Probabil ca nu ai fost atenta la persoana care a postat intrebarea si nici la dimensiunea penisului indicat de acesta. Din moment ce ai raspuns, ar fi trebuit sa stii ca marimea prezervativului precizat de tine adica cel de 64mm, se potriveste pe penisurile IMENSE atat ca lungime dar mai ales ca si GROSIME foarte/extreme de mare. big grin