| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, daca ambii parteneri nu au nici o boala se poate face de la prea mult oral sau ceva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate ceva legat de psihic, ceva comportamental

| CodrutElian1990 a răspuns:

Tot ce-i prea mult strica.laughing Daca ea iti face tie, poate sa faca basici la buze, ca cele care se fac in palma cand muncesti prea mult.laughing Daca tu ii faci ei poti sa faci basici pe limba din acelasi motiv.laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Logic ca nu de vreme ce nu e niciunul bolnav. In cel mai rau caz devin dependenti de ''sportul'' asta.

| VICTORTPURO a răspuns:

Salut Florin, din moment ce nimeni nu este bolnav de ceva nu are cum sa iei ceva, chiar si daca ai avea ceva prin oral sunt putine sanse de a lua, deoarece concentratia in saliva nu este indeajuns ca sa te molipseasca, deci in cazul tau nu ai de ce sa iti faci griji absolut deloc, unica problema ar fi obsesia, in rest totul e bine, sanatate.