| Anonimow a întrebat:

La varsta de 18 ani penisul meu masoara abia 12 cm in stare erecta sad stie cineva o metoda de marire a penisului fara pastile si d astea.Si fetele daca puteti sa-mi spuneti ce parere aveti de marimea mea. Funda cel mai bun raspuns. Fara badjocorii daca se poatesad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai un penis de dimensiuni absolut normale care poate satisface orice femeie normala. Nu exista metode reale de marire a penisului.

| Anonimow explică (pentru Brigaela):

Pur si simplu ma gandesc sa nu ma fac de ras....sa ma simt atat de naspa de sa nu imi mai vina sa ies din casa. Ceilalti baieti de varsta mea au cel putin 16 din cate zic ei.

| Anonimow explică (pentru Brigaela):

Faptul ca am hipospadias cred ca mi-a afectat cresterea sad

| Brigaela a răspuns (pentru Anonimow):

Media adultilor din Romania este in jur de 12 cm, deci exista destui cu penis mai mic decat al tau. vaginul femeii are 9-10 cm (11 la cele foarte inalte), deci chiar nu e cazul sa-ti faci probleme. Faptul ca hipospadiasul tau s-a corectat atat de tarziu este posibil sa-i fi afectat cresterea cu 1-2 cm (in general, hiposapdiasul ar trebui corectat ianainte de varsta de 2 ani, dar inteleg ca la tine au existat complicatii). pricum, nu este cazul sa-ti faci nici o problema, vei putea avea o viata sexuala absolut normala

| Anonimow explică (pentru Brigaela):

Mersi de raspunsuri.

17 răspunsuri:
| seby19 a răspuns:

Ba se poate si fara operatii. E un muschhi pana la urma, isi poate schimba dimensiunile cu ajutorul exercitiilor.
Cand iti auzi prietenii cu marimi de 16-18 taie 2 cm ca sa te apropii de realitatelaughing.

| Forev3rAlone a răspuns:

Nu conteaza marimea.(care apropo, este normala)
Nu penisul te face barbat!

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| alionadoareu a răspuns:

Sa stii ca conteza mai mult ce faci PANA la penetrare. Daca ajungi sa o exciti destul de mult, o poti satisface si cu un chibrit laughing) Importnt e sa o iei incet. Fetele au un sistem mai complex asa ca le ia mai mult sa li se incalzeasca "motorasele".

| mangojump a răspuns:

Nu conteaza marimea, conteaza istetimea.Si la chestia ca amicii tai se lauda ca o au de 16, nu ai dc sa fii gelos multi din ei mint sau se lauda. Daca o fata te iubeste, o face pentru felul tau de a fi nu pentru ca ai penis de 12, sau de 24.

| Krystynica a răspuns:

Ce va place sa va ascundeti dupa "degete".

| Cristian12016 a răspuns:

Se poate rezolva folosind crema titan gel despre care gasesti detalii mai multe aici citybreakguide.ro/titan-gel-forum-cu-pareri-prospect-si-pret/

| denisasweet a răspuns:

Stai linistit nu conteaza chiar asa mult marimea, cel putin pentru mine happy Metode de marire a penisului fara operatie nu exista...

| Anonimow explică (pentru denisasweet):

MERSI! apreciez raspunsul.

| Deathsith666 a răspuns:

Salut, si eu am 18 ani si penisul meu tot 12 cm are. Nu iti mai fa probleme. Si mie mi-a fost frica sa nu rada fetele de mine. Am fost virgin pana in ziua de majorat, dar s-a dovedit ca nu conteaza foarte mult marimea.

| tty a răspuns:

Sa o ai mare sau mica nu este un skill. Nu trebuie sa te simti prost pe tema asta. Nu e ca si cum ai ales tu sau ai facut ceva sa iti determine marimea. Gandeste-te la asiatici, ei au dimensiuni mult mai mici si nu sunt complexati. Crede-ma, nu te faci de rusine! Nu incerca metode ciudate ori leacuri babesti, impaca-te cu ideea. Cu cat te acomodezi mai repede cu atat iti pastrezi mai mult respectul de sine. Nu ai nicio problemawinking

| Marian_Petrilă_1985 a răspuns:

Îţi poţi mării penisul prin exerciţii.

Caută pe You Tube.

Contează mărimea, dar unele nu recunosc.

4 cm in erecţie in 12 luni, jelq, mulgere.