| alexanonim87 a întrebat:

Dacă as merge într-un supermarket sa-mi iau prezervative și mar întreba vânzătoarea câți ani am ce săi spun? Am 14 ani și 1.78 cm

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce te ar intreba? nu este ilegal sa vinzi prezervative minorilor.

Mai interesant e ce faci tu cu ele la 14 ani?

| Emy_Emma_1995 a răspuns (pentru suntserios):

Oare ce?

| suntserios a răspuns (pentru Emy_Emma_1995):

Arunca cu ele pline de apa de la balcon... cel mai probabil

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că ai 69. Așa, ca mine. tongue

| Emilian65 a răspuns:

Mergi si cumpara ca nu te intraba nimeni cati ani ai. Prezervativele dupa raftul din supermarket le poate cumpara cine vrea si cate vrea. Nu este restrictie de varsta.

| mentholinks a răspuns:

Vanzarea de prezervative nu este interzisa minorilor asa ca nu te intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Traiești în România, nimănui nu-i pasă ce faci cu prezervativele și la ce vârstă. Poți să cumperi câte vrei, vânzătoarei nu-i va pasă. Dacă te întreabă spune-i: 'Suficienți de mulți încât, să pot să achit un pachet de prezervative'.

| AIeXxX a răspuns:

"atatia ani ca sa.ti fiu mama"