| Simi2 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa iau prezervative de la supermarket. Ideea e ca imi trebuie pentru un DIY. Nu stiu cum o sa reactioneze vanzatoarea. Credeti ca imi va da?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am o curiozitate, ce faci tu puiut mic cu prezervativele?
Vezi ca se gasesti baloane la magazinele de jucarii, care vin cate 20 la punga, la pretul unui prezervativ si te poti juca fara sa te faci de rusine la vanzatoare si fara sa intre cineva la banuieli.

| aXy99 a răspuns:

Iti va da, probabil va rade de tine.

PS: Ce este acela un DIY?

| Simi2 explică (pentru aXy99):

Do it yourself

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti rusinos(a), roaga un adult (pe unul dintre parintii tai, vecinu etc.), daca nu, cumpara fara probleme.