| Laurentiu_Pop_1996_kc1s a întrebat:

Daca am ajutat-o cu degetul sa se termine dupa ce mi-am atins penisul poate ramane insarcinata?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai uitat sa specifici 2 lucruri absolut obligatorii de stiut pentru a se putea oferi un raspuns catusi de cat exact/corect. 1. ) Daca penisul a fost curat sau era manjit cu sperma in momentul atingerii sale; 2.) Daca partenera de sex era in perioada fertila a ciclului menstrual in momentul practicarii "degeticii" cu acel deget "suspectat" de a fi un potential.....vinovat. big grin

| Laurentiu_Pop_1996_kc1s explică (pentru corbulalbrosu):

Nu a fost cu sperma, nu am ejaculat deloc

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| DaCumSaNu a răspuns:

Waaaa! Vezi ca user-ul "Saysomething" e iubita ta si a pus aceeasi intrebare. Uita-te la intrebarile recente de la Dragoste si Sex rolling on the floor)))

| StefanIntrebare a răspuns:

Mai mult ca sigur a ramas insarcinata, spun din experienta, dar si studiile spun acelasi lucru.