| anonim_4396 a întrebat:

In cursul zilei de azi am facut sex...la un momendat s a spart prezervativul imediat cand am auzit ca s a rupt l am schimbat apoi cand ne am hotarat sa incheiem (pentru ca el nu a mai ejaculat) a dat prezervativul jos s a sters si a vrut as vada cum e fara(a bagat doar o data) si atat. Mentionez ca el nu a ejaculat deloc... exista riscul unei sarcini? oare sa apelez la pilula de urgenta?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A vrut să vadă cum este fără prezervativ?
Voi vă jucați prostește!
În ce zi a ciclului te afli?
Pa, pa.

| georgianageorgiana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai nu sunt intr o zi a ciclului

| Legiuitoarea a răspuns (pentru georgianageorgiana):

Bună.
Păi nu știi în ce zi a venit ciclu?
La asta am făcut referire!
Pa, pa.

| georgianageorgiana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ba da pe 16 noiembrie

| Legiuitoarea a răspuns (pentru georgianageorgiana):

Bună din nou.
Șansele sunt minime în perioada asta, nu te afli în apogeul ovulației.
Nu este nevoie de pilula de urgență și partenerul să învețe să urineze după contact și obligatoriu să se spele cu apă și săpun, nu să se șteargă!
Fiți mai atenți!
Pa, pa.

| georgianageorgiana a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ok iti multumesc oricum iti repet cand s a rupt prezervativul l am schimbat iar el nu a ejaculat deloc ne am oprit tocmai pentru ca nu mai ejaculta

| Legiuitoarea a răspuns (pentru georgianageorgiana):

Bună.
Nu ai de ce să-mi mulțumești, am vrut doar să fac un pic de lumină în problema ta.
Stai liniștită, nu vor fi probleme, însă mare atenție de viitor!
Sănătate.
Pa, pa.

| floricika_1940 a răspuns:

Fa un test pentru a afla.

| DenisH a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu are cum sa ramai insarcinata.

| Denisabsg a răspuns:

In primul rand sunt de acord cu raspunsul anterior, iar in al doilea rand cred ca ar trebui sa te consulti cu partenerul tau.Impreuna puteti gasi rapunsul la intrebarea ta.La varsta ta o sarcina ti-ar ingreuna foarte mult viata.happy Mult succes!