| Overom a întrebat:

Salut, daca eu am retras dosarul de la un liceu acum 1 an, il pot baga inapoi la acelasi liceu de unde am retras dosarul?, scuzati categoria..am pus aceasta intrebare si in alte parti dar nu mi sa raspuns pentru ca majoritatea lumii e obsedata de dragoste si sex... inca odata scuzati categoria dar vreau sa aflu urgent, multumesc.

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu cred ca se poate, dar cel mai bine mergi si intreaba la secretariat sau da telefon tot la secretariat.