| skido a întrebat:

Scuzati categoria dar aici se uita cei mai multi.

M-am inscris la liceu si pe 17 iulie aflu daca am intrat, intrebarea mea e pana cand pot duce dosarul la liceu pentru ca trebuie sa plec la mare si trebuie sa aflu urgent!

Răspuns Câştigător
| Misaky98 a răspuns:

Si eu trebuie sa ma inscriu ca atare dupa ce ai aflat daca ai fost admis ai doua saptamani la dispozitie ca sa duci dosarul.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înainte de a merge la mare te duci frumușel la liceu si aflii de la secretariat tot ce vrei.

| Azµre a răspuns:

Înainte de a te duce la mare, ce e mai important? Școala sau marea?

| catalin02 a răspuns:

Dupa ce se afiseaza trebuie dus in minim 2 saptamani, puteai gasi foarte usor un raspuns pe google

| Misaky98 a răspuns:

Pai si eu ma trebuie sa ma inscriu deciimediat ce ai aflat unde vai fi admis trebuie sa duci dosarul in 2 saptamani