| VrRos05 a întrebat:

Salut
Dacă mă aranjez foarte bine,mă îmbrac foarte frumos,îmi fac freza foarte bună,mă dau cu parfum și mă fac frumos rau și merg la un grup de fete și le spun ca am fantezii cu una dintre ele,dar nu le spun care dintre ele, o sa stârnesc atracție?
Și a doua variantă, eu sunt puțin pervers așa,dar nu am pus niciodată în practica de aia va întreb pe voi,dacă le spun: -care dintre voi are pofta de distracție fierbinte o sa accepte vreouba dintre ele sau trebuie clasica ieșire la cafea,cunoaștere,comunicare,încredere câștigată și lista continuă.
Cum sa fac o fată rapid sa accepte sex din prima seara voi cum a ți făcut? Nu mai vreau sa aștept dar sunt și eu selectiv, plus ca în zona de unde provin eu, nu prea sunt fete multe ca să am de unde alege.

9 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ceva îmi spune că și peste 10 ani vei întreba același lucru tot pe TPU.

| ywar a răspuns:

Bosss, nu trebuie sa te dai cu kile da parfum. Ai parnoss, trage la tine ca la apa cea buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba o sa starnesti hohote de ras!

| AmandinaDragan a răspuns:

Chiar iti doresti niste palme?

| VelicanEmilia a răspuns:

Daca-s proaste si curve, sigur starnesti interes si atractie, doar ai grija ca atractia nu dureaza mult si la primul "Buna, cf frumoas-o?" s-ar putea sa te arunce la gunoi si sa mai rada si de tine ca ai puta mica sau ca n-ai satisfacut-o bine. Cum le gasesti? Pai p'alea le stie toata lumea, pune barza la bataie la absolut toti astia care ii fac propunerea.

| VrRos05 explică (pentru VelicanEmilia):

Nu știu bro o sa încerc.Mă fac de ras, aia e.

| VrRos05 explică (pentru VelicanEmilia):

Toate femeile au aceleași dorințe, unele și le maschează, altele nu asta ar însemna că toate sunt curve?

| LucyiFer a răspuns:

Nu ai de unde alege, nu ai ce alege deci trebuie să te mulțumești cu ce pică, boss. laughing)

Pervi zici? Atunci Tata te așteaptă la organizație, trăiește-ți intens viața, ohoo, s-o vezi pe cealaltă ce intes și pervi o să ți-o trăiești.winking
Noi te așteptăm.
Dacă nu merge cu curteala și băgatul înseamă, de asemenea te așteptăm la noi să ai nevoie de noi și serviciile noastre supreme de "dating" și înamoreală. Oricum te așteptăm. Am să-i zic Tatei despre tine.winking