| вσмвση3ℓ a întrebat:

Daca sunt in doliu si o tipa vrea sa mi-o suga e pacat?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e pacat nu are de ce

| RAY a răspuns:

Doliul se poarta in suflet man nu in a nu face sex

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru RAY):

E pacat sa faci sex cand esti in doliu, in posturile sarbatorilor din an, in zilele de post saptamanale - miercurea si vinerea. Tine toate aceste zile si o sa vezi cat o sa mai fie a ta. Dupa datina, doliul dupa parinti se tine un an de zile. Deci fara sex un an.
O femeie a intrebat un preot (un fapt adevarat) daca este pacat sa faca sex in post, barbatul dorind acest lucru. Stiti ce i-a raspuns preotul? Ca e mai mare pacatul sa-l lase pe barbat sa pofteasca si sa nu-i satisfaca dorinta, decat daca fac sex.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E pacat sa nu accepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce treaba are sula cu doliu? laughing

| GouDidodino a răspuns:

Confirm răspunsul lui Turbina

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Ce treaba are mu** cu doliul?

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu poate vrea doar sa îți ia din durere

| Passd a răspuns:

E păcat și fără să fii în doliu. Dacă ne luăm după regulile bisericești, nu avem voie să facem decât sex normal în poziția misionarului și doar marți și joi.
Respect biserica și mai merg câteodată la biserică, dar în ceea ce privește sexul mai greșesc. laughing)
App: și masturbarea e păcat.