| adidas777dan0987 a întrebat:

Salut, dau funda, am 17 ani, am o problema la testicul drept mi se umfla o vena cred ca este Vas deferent cind stau jos, iar cind stau culcat mi se desumfla ce poate sa fie? va multumesc

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Seamana putin cu varicocel.

| DannyDiamant555 a răspuns:

Pai... mergi la doctorbig grin
P.S: puteam sa traiesc fara sa-mi spui chestia asta, si daca tot o spui, de ce puii mei o pui pe TPU? auzi la el: "mi se umfla o vena"..."iar cand stau culcat se dezumfla"

| VargaRobi2 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mergi la un doctor sa nu se complice sa sa ajungi doamne feri la castraresad