| onetwothree a întrebat:

dau funda. Am o relatie de 2 ani,.la distanta, iar el in ultimul timp s-a schimbat enorm si nu ma pot obisnui cu asta. Inainte era o persoana retrasa, nu prea iesea, nu isi dorea sa fie popular. Acum iese mereu, e cautat de multa lume, face tocmai ce zicea ca lui nu ii place. Lui nu ii place fotbalul, dar pentru aia tot merge la meciuri, pune la pariuri, vorbeste non-stop cu baietii, incearca sa fie ca si restul. Nu inteleg de ce a decis sa se schimbe asa, si mai ales nu stiu cum sa ma comport. Chiar mi-e teama ca va deveni ceea ce urasc eu la un baiat, sa fie popular si sa fie ca restul... Imi placea cum era inainte. O zi buna si va multumesc happy

4 răspunsuri:
| b3bitsa a răspuns:

Buna! Relatie la distanta? Daca nu te vezi cu el dc nu cauti pe cineva care sa fie langa tine? raised eyebrows e putin aiurea, te poate insela in orice moment. in fine =p~
Incearca sa vb si tu cu el si sa-i zici ca nu iti place ca s-a schimbat si lamuriti lucrurile! Bftwinking

| alecsalecs a răspuns:

Buna,se pare sau mai mult ca sigur el doar a incercat sa para mai altfel decit este doar ca sa te cucereasca pe tine.si atia tot si acum ca nu se mai poate preface a decis sa se compoarte normal fara sa i mai pese daca il mai placi sau nu eu asa cred. daca nu ti mai place de el paraseste l oricum nu ai nimic de pierdut.sau poate tu ti ai facut o impresie gresita despre el? oricum cred ca ceva este foarte ciudat... poate pur si simplu s-a schimbat oamenii se mai schimba intre timp... odata ce te a cunoscut pe tine. in fine.

| roxanagabriela a răspuns:

Ai vorbit cu el, despre ce te deranjeaza? Probabil el va fi in cea mai mare masura sa-ti raspunda si sa nu-ti faci tu idei care nu isi au rostul... Incredea este cheie relatiei la distanta.

| r0b0t a răspuns:

Vorbes-te cu el si itreaba-l de ce s-a schimbat, iar sfatul meu este sa astepti ca o sa isi revina, probabil acum a venit din nou acasa si vrea sa stea si cu prietenii lui. Bafta oricum!