| onetwothree a întrebat:

dau funda. Eu plec la cluj, la facultate, iar iubitul meu ramane acasa. El va merge intr-o excursie cu clasa, m-a chemat si pe mine dar eu nu pot sa merg. Ma simteam putin geloasa, dar am mare incredere in el si stiu ca nu m-ar insela. Ce sa fac sa ma simt mai bine? Va multumesc. O zi buna happy

Răspuns Câştigător
| IceTouch a răspuns:

In primul rand daca ai incredere deplina in el, in subconstientul tau stii ca nu o sa te insele doar ca in astfel de cazuri iti faci griji.Cand este in timpul excursiei suna-l de cateva ori(nu prea insistenta) si asigura-te ca totul e bine si ca se distreaza in limita bunului simt. Dupa ce ii vei auzi vocea te vei simti mult mai bine, sau dupa ce vei primi un mesaj de la el.Din moment ce te-a chemat in excursie inseamna ca nu are nimic de ascuns, ba chiar i-ar fi facut o deosebita placere sa il insotesti. Sfatul meu e sa stai linistita si ti-am spus ce sa faci ca sa te simti mai bine.E bine ca exista putina gelozie asta inseamna ca il iubesti cu-adevarat.
Sper ca ti-am fost de folos. Daca ti-a placut raspunsul meu as fi bucuros sa imi acorzi funda.
Cheers.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fi optimista si daca ai incredere in el atunci sa rasufli usurata si nu te mai gandi ca la ce ar putea face si ce nu...