| onetwothree a întrebat:

dau funda. Iubitul meu e distant. De cateva zile se poarta diferit. Momentan eu sunt la facultate, in Cluj, iar el in alt oras. Aseara mie mi-a fost foarte rau, tremuram si eram singura in casa si l-am rugat sa stea putin cu mine pe skype fiindca imi era frica sa nu stau singura sa patesc ceva. El a zis ca nu poate, ca merge sa manance. Azi la fel. Si se poarta urat. Imi puteti spune de ce e asa? Va multumesc! O zi frumoasa

3 răspunsuri:
| onetwothree explică:

Am uitat sa precizez ca suntem impreuna de 1 an si 6 luni

| Hexiled a răspuns:

Pai cred ca o fi avad si el niste treaba sau o fi nervos dintr-o animita cauza

| NotToday a răspuns:

Posibil sa fie suparat pe tine sau sa-si fii gasit alta fata...