| JuSt222 a întrebat:

Salut, de 1 zi m-am combinat cu o fata si am observat o problema. Parca nici eu si nici ea nu mai suntem asa vorbaresti, ce este de facut? Am impresia ca nici eu nu prea mai am vrajeala in mine si nu mai fac interesant subiectul. Sa stau cu ea la telefon?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu vă potriviți. V-ați combinat voi dar e degeaba. Nu există acea "chimie" dintre voi. E posibil să vă mai apropiați unul de celălalt pe viitor.

| frostxtq a răspuns:

Nu ai nevoie de "vrajeala", fii tu insuti, fii politicos, educat, mai fa cate-o gluma fa-o sa rada happy

E normal la inceputul relatiei sa aveti retineri unul fata de celalalt pentru ca va controlati gesturile mai mult ca sa nu ii faceti celuilalt o impresie proasta.

Răspuns utilizator avertizat
| euandreeeeeeeeeea a răspuns:

Asteapta. O sa vezi in cateva zile daca merge sau nu relatia. :*

| JuSt222 explică (pentru euandreeeeeeeeeea):

E ceva normal?

| euandreeeeeeeeeea a răspuns (pentru JuSt222):

Da, este normal. De obicei, asta mi se intampla si mie. Asteapta sa vezi daca e tot asa in continuare.

| Nicoleta_Adriana_1999 a răspuns:

Mereu e asa la inceput, pana va acomodati unul cu celalalt. Cu timpul o sa va obisnuiti. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea pe tema asta si o sa se rezolve mult mai repede, o sa vezi!