| Alin7757 a întrebat:

Salut, de 2 saptamani am inceput sa ma vad cu o fata, toate bune si frumoase vorbeam in fiecare zi chiar ea era cea care insista mai mult si voia ceva mai mult iar eu am fost de acord. Chestia e ca ieri dupa ce ne-am vazut am observat o schimbare si am intrebat-o si pana la urma mi-a zis,, nu sunt pregatita pentru o relatie,, parca luata din filmelaughing iar eu am zis ok, nu am insistat cu asta si mi-a zis ca mai tinem legatura, iar eu am zis ok, doar ca i-am zis si ca vb cand se simte mai pregatita. Nu stiu daca am gresit sau nu, chestia e ca, chiar imi place de fata asta si nu stiu ce s-a intamplat exact, as vrea sa o sun dar nu vreau sa par un disperat, ce credeti? Vreun sfat? Mersi

Răspuns Câştigător
| Anonima2310 a răspuns:

Incearca sa nu-i arati ca-ti pasa. Fă-o sa prinda incredere prin simplitatea si optimismul tau! Daca o vei ignora, se va simti nașpa.Dar daca te va interesa prea mult de ea, o sa creada ca esti topit, si se va cam simti cu nasul pe sus! Paote e timida, si se refugiaza. Incearca sa o sustii emotional!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune baiete mana pe romana aia, ca esti de plans, ingrosand randurile analfabetilor!
Ce dumnezeu vrea sa insemne asta?
"doar k i am zis si k vb..."

| Alin7757 explică (pentru Violleta2022):

Mersi incaodata si tie, una e sa nu stii sa scrii corect si alta e sa prescurtezi dat fiind faptul ca m-am grabit, apropo ce cuvant e dumnezeue? Dar asa stim noi sa criticam pe altii si cand de fapt trebuie sa te uiti mai bine la tine

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti mandru ca un cocos o vei pierde cu siguranta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ori nu te-a mai placut dupa seara aia, ori nu stie ce vrea. In orice caz, nu merita sa-ti bati capul cu persoane nehotarate, cu astea nu faci nimic niciodata

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu o suna şi nici nu îţi face prea multe griji pentru asta. O sa fie bine.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mai inveti niste romana inainte sa mai vorbesti cu ea, poate si de asta ti-a zis ca nu-i gata de o relatie cu tine laughing

| Alin7757 explică (pentru Subsemnatul123):

Mersi de raspuns, chiar ma gandeam cum de nu a zis nimeni pana acum. Noroc cu tine, bafta tie

| ovidiu123432 a răspuns:

Probabil nu stie ce vrea, nu ii da prea multa atentie, las-o sa te caute ea.

| Balanica12 a răspuns:

Dacă aș fi în locul tău aș mai sta puțin deoparte pentru a lăsa loc de gândire, ea de asta are nevoie acum să vadă niște lucruri dacă se leagă. Suno peste 2-3 zile și vezi cum reacționează.

| Robert17x a răspuns:

Sun-o si spune-i ca vrei sa-i faci rimjob