| VITALUL a întrebat:

Salut, de cand eram mic copil am intalnit o fata de fapt este fica prietenilor familiei mele adica familia ei cu familia mea sunt prieteni foarte buni si parinti mei imi spun mereu ca fata asta mi sa-r potrivi avand in vedere ca fata este foarte frumoasa si de treaba si parintii ei ma plac si spun mereu ca ar fi mandri sa ma stie ginerele lor dar problema este ca niciodata nu am purtat un dialog cu ea dor pe mess cand eu eram in spania dar in rest nimic si asta din cauza ca nu stiu de fiecare data cand o vad imi tremura picioarele, nu ma pot contrala si imi vine sa intru in pamant de rusine ma pierd in ochii ei adica nu stiu ce se intampla cu mine in general nu sunt asa sunt glumet, vesel, normal intr-un cuvant nu am probleme de genul cu alte fete sau in societate dar cand vine vorba de aceeasta fata parca totul se schimba. As vrea sa pot sa vorbesc cu ea sa ma apropii de ea dar nu stiu cum sa o fac, nu stiu ce as putea vorbi cu ea. Ce sa fac, care este problema cu mine, m-am saturat!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea mai des. Si eventual dupa ce vorbiti mai multe si dispare teama de necunoscut si va cunoasteti un pic mai bine ii poti propune sa iesiti la o plimbare.

| claudiu123 a răspuns:

Mama... frate uite idul meu de mess. messi_clau si apropo mah si eu eram timid prima oara laughing cand imi amintesc ma buseste rasu laughing eu m-am despartit acum 3 zile de iubita mea cu care am fost 5 luni problema au fost parintii ei tongue uh ai noroc cu parintii ei daca sunteti prieteni avanseasa sa fiti iubiti dupa aia... pupici, saruturi, imbratisari nu ti se vor mai parea o problema eu m-am pupat cu ea pe buze in fata mamei laughing am iubit-o dar a avut parinti ai dracu de rai uh ai noroc bazeazate p asta si vei vedea ca o sa aveti o relatie de neuitatwinking bafta baga idul meu

| andreea_9164 a răspuns:

Pai tu esti un baiat timid, gandeste-te la un dialog cu ea si incearca sa nu te pierzi cand vorbesti cu ea. mai vorbeste pe messenger ca acolo nu cred ca iti e asa de rusine. intreab-o ce ii place. cheamo undeva. unde sa fiti numai voi 2. bate apropouri si daca iti va raspunde inseamna ca sentimentele sunt reciproce. daca nu. incearca sa o cucerestihee hee.

| So Good a răspuns:

Fiii tu insuti frate happy si se va rezolva

| roxcrisify a răspuns:

Tu de fapt esti indragostit de ea si eu zic sa iti faci curaj si sa vorbesti cu ea astefle incat sa deveniti foarte buni prieteni apoi ii dia de inteles ca o iubesti.succes!

| rosad a răspuns:

Esti indragostit de ea ce mare chestie. fa repetitii in fata oglinziihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti indragostit de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESTI INDRAGOSTIT DE EA.hee hee. daca la alta fata nu faci asa si la ea da.esti indragostit de eatongue...incearca sa vb cu ea. nsthinking