| Motanul15 a întrebat:

vreau sa va zic ceva legat de mine. Nu stiu ce sa mai fac cu coportamentul meu. Am devenit un huligan, am sarit la maicamea la bataie, m-am saturat de urlete de tipete. Toti zic ca sunt eu de vina si chiar asa este. De cand o murit taicamiu m-am schimbat, mai ales ca sora mea e mai exigenta si na ea are 2 facultati si se teme pentru mine si mereu ma cearta. Mama s-o saturat de mine si nu stiu ce sa fac ce am devenit. Vreau sa devin inapoi un copil cuminte, dar anturajele cu altii in special tin ca nu ma mai suport crying totul parca este din vina mea ieri am avut o cearta in familie foarte rea si nu stiu ce sa mai fac nu ma mai pot contrala. Nervi injuraturile apucaturile nu-s handicapat doar ca familia la mine si-o rigat un semn de intrebare crying si na nu vreau sa ami pierd familia stiu anturajele astea nu le mai suport vreau sa ami controlez nervi nu stiu cei cu mine in scoala sunt bun nu ma supar e bine cu toate ca stau prost cu toate materiile m-am saturat simt asa o liniste si cand vin acasa nu mai suport certuri. Num ai stiu ce sa fac si cum sa devin un copil greu de mic eram mai alintat si imi doream tot ce vreau si asa o fost am devenit alintat si nu imi place mai ales ca maicamea nu castiga asa mult si na sora mea are bursa si mereu cred ca iei ii da mai mult mi-e frica sa scriu tot despre mine vreau sa devin cuminte ceva sfaturi. Va rog nu stiu ce sa mai fac am 14 ani am si gargauni in cap ajutati-ma multi mi-au zis ca am comportament de huligan am vrut sa-mi tai venele si cate prostii si nu imi place ce am ajuns ajutati-ma multumesc ca ati avut timp sa cititi

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asa e cand invata oul pe gaina