| anonim_4396 a întrebat:

Dupa ce v-oi intretine relatii sexuale, se va schimba ceva la mine? Adica comportamentul sau gindirea?

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Gândirea? Slabe șanse.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crezi ca iti baga cineva mintea cu... sexul? Nu.

| Mimiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu doar am intrebat! Nu inteleg, de ce faceti asa o mare panica cind cineva din minore intreaba despre sex.E ceva normal la virsta noastra sa ne informam si consider ca mai bine asa decit sa incep fara sa fiu informata!

| anonim_4396 explică (pentru Mimiiiiii):

Te-am informat!
Unde ai vazut tu panica in raspunsul meu? Cred ca tu esti panicata si ar fi bine sa astepti pina la majorat (tot informare).

| Mimiiiiii a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu asta si vreau sa fac, sa astept! Nu vreau sa regret!

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Sunt niste sanse sa-ti apara niste fite, mandrie, superioritate(doar in capul tau).
Cam atat. Restul se capata in biblioteca.

| AllePuffu a răspuns:

Se va schimba corpul. Te vei lati in solduri si iti vor creste sanii:*

| Floryy96 a răspuns:

Da,te vei schimba in comportament, in gandire. nu si fizic...depinde de fapt poate fi doar o coincidenta. niciodata sa nu faci ceva doar pentru a obtine schimbari in viata ta. ai tot timpul din lume pentru sex... poti suferi o deceptie daca te grabesti, mai bine mai asteapta. parerea mea.