| TheFrunza a întrebat:

De ce fosta mea vrea sa ramanem prieteni daca noi ne-am despartit acum un an, iar ea are relatie de 6-7 luni?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa patesc eu cu fosta, ma cauta din cand in cand cu sperantele ei ca va fi bine, nu intelegeam dc tot trage la mine dar acum imi dau seama ca a regretat ce s-a intamplat, numai ca de la mine nu va obtine alta sansa. Sa moara cu dezamagirea in suflet daca nu va fi fericita cu cineva

| DeyCj a răspuns:

De ce nu.Un prieten în plus nu strică nici o dată, de asta a decis să rămâneţi amici.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai poate esti o persoana de treaba, si vrea sa ramaneti pur si simplu prieteni. Poate sa existe si prietenie dupa o relatie.

| Catrice a răspuns:

Te tine de rezerva

| Sofer a răspuns:

Încă se mai gândește la tine. Asta în caz ca se desparte și tu ești rezerva.

Răspuns utilizator avertizat
| MValentin a răspuns:

Probabil cum au zis alte răspunsuri, inca insemni ceva pentru ea. Nu te gândi prea mult la asta doar fi indiferent si prietenos si vezi cum evolueaza asta.
De ce nu fostii pot rămâne prieteni

| BlackPixel a răspuns:

A vazut prin filmele americane happy big grin