| m3m3sje a întrebat:

De ce ii vine prietenei mele sa urineze cand facem dragoste?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu a mers in prealabil la toaleta!

| anamaria82726 a răspuns:

Cum sa intrebi asta...e normal

| Quassaar a răspuns:

Incurajaz-o.o să atingă un orgasm devastator. Norocoșilor!

| asdf2kpower a răspuns:

:facepalm:

înseamnă că s-a terminat. adică ești un meșter în materie de fwtai.

| Helpme99 a răspuns:

Si prietenei mele ii vine sa urineze cand ii stimulez punctul G.

| Nox8828 a răspuns:

In timpul orgasmului se poate produce acel fenomen numit "squirting" in urma caruia iese un lichid incolor si fara miros, total diferit de urina. Acest squirting se simte ca si cum ai vrea sa urinezi

| m3m3sje explică (pentru Nox8828):

Am auzit si eu de squirting, dar ea banuieste ca ar fi din cauza ca ii ating zona in care are vezica si de asta nu eram sigur big grin

| Nox8828 a răspuns (pentru m3m3sje):

Vezica nu are legatura cu vaginul