| xxxllll a întrebat:

Cum sa ii spun prietenei mele sa facem dragoste fara sa par obsedat sau sa creada k sunt nesimtit ( sau cum sa incep discutia de a face dragoste )

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Asta nu se planifica ci momentul trebuie sa vina natural
mi se pare stupid "stii draga, vreau sa facem dragoste" total gresit, daca se respecta te va parasi
trebuie cand sunteti impreuna undeva, intr-un loc intim sa vina natural, atat
daca aveti ceva timp impreuna, minim 2 luni, ai putea sa o inviti la tine si ea intelege mesaju, daca te refuza inseamna ca nu vrea, nu e pregatita inca

| sebysebyca a răspuns:

Zi-i ase,fa iubita,eu is jmeker,tata are o firma de colectare a fierului,vorbeste o limba straina,formata din trei cuvinte,cra, cra, cra si daca nu ai un alt fraier mai destept ca mine, hai sa o punem de-o mamaliga, ca vrem nu vrem, vremea ...trece! p.s.tu de pe TPU, vrei sa inveti cum sa vorbesti cu o fata? dar in creier ce ai, c?

| xxxllll explică (pentru sebysebyca):

Cel mai prost om esti retardat decat sa fac laba toata ziua ca tine mai bine intreb eu ma refeream la faptul ca, cum sa abordez subiectul asta dar vad k esti paralel mai bine faceai o laba decat sa raspunzi aiurea cacatule.,, mersi palomma,,

| sebysebyca a răspuns (pentru xxxllll):

Dupa cum scrii, vad ca esti varza.nu stii gramatica, dar stii sa spurci! am zis eu bine ca esti tigan!