| TPUasdasd a întrebat:

Salut, de ceva timp mai exact o săptămana vorbesc cu o fata si ea stie ca o plac deoarece i-am spus, si cred ca si ea ma place, si de valentine"s day iesim in oras ( nu doar noi doi ) si nu suntem impreuna dar daca i-as cumpara niste flori ar fi bine? daca da ce flori?

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Trandafiri, mai intrebi.

| LoveSleep a răspuns:

Da. Trandafiri.

| TPUasdasd explică (pentru LoveSleep):

Cati? si de crezi ca e bine, ca doar nu iesim doar noi 2

| ElenaGhilbert a răspuns (pentru TPUasdasd):

Dar ei ce flori ii plac, intreab-o
Daca mai sunt fete cupara spre exemplu si pentru ele cate un trandafir ( mentionind ca e pur simbolic), dar iubitei da-i 7 sau 9. Se va simti mult mai speciala!

| LoveSleep a răspuns:

Încearcă s-o iei frumos deoparte și să vă pierdeți de ceilalți. Nu știu, îi spui că nu mai ai chef sa stai, ca vrei sa va plimbati putin. Îi iei un trandafir si i-l dai. Cred ca unul ajunge, ca doar n-o sa care buchetul cu ea.
Nu te gândi prea mult la "Valentine's day", gândește-te că e mai important să vorbiți, să fiți singuri decât orice cadou stupid.

| SkyPilot a răspuns:

Trandafirii rosii exprima pasiune. Cum nu sunteti doar voi, ofera-i doar unul plus un cadou de Valentine. Buchetul va trebui carat si va fi incomod.

| ElenaGhilbert a răspuns:

Unele fete prefera trandafirii, dar sincer sa iti spun nu inveli acele flori in folie e mai cool flori asa simple, dar vezi fara ghimpi!