| andreiutuuu a întrebat:

Salut!
Am 13 ani!
Îmi place de o fata. Ea știe ca o plac. Săptămâna asta ieșim in oraș. Nu am vorbit cu ea aproape niciodată. Ea mi-a zis ca nu ma place. Dacă nu ma place, de ce ma are la prieteni apropiați pe ig?
Cum/ce sa vorbesc cu ea când ieșim?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te place pentru ce mai ieși cu ea?

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Incearca sa vezi ce ii place punandu-i intrebare, si incearca sa faci si cateva glumite, dar cel mai improtant fii tu. Pt ca daca o sa te comporti ciudat o sa se sperie fatalaughing.

| MihaiMih2000 a răspuns:

Intreab-o la ce filme s-a uitat, ce muzica asculta si ce face in timpul liber, in rest nu stiu. Prima data o dai in bara, dar inveti din greseli