| TheWildRose a întrebat:

Salut:* de curand am cunoscut un baiat si il vad in fiecare seara cand ies in oras la inceput imi era teama sa il si salut sora mea imi tot spune cand il vedem sa il chem sa stea cu noi dar mie imi e teama, rusine nici eu nu stiu ce am si as vrea odata sa stau de vorba cu el sa ne cunoastem mai bine dar nu stiu ce sa fac eu sunt in vacanta in Italia si nu mai am mult de stat si ma tot freamata gandul ca voi pleca si il voi vedea abia peste un an si nici macar nu am ajuns sa il cunosc va rog mult de tot sfaturisadsadsad

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!
Nu are de ce sa te temi..Vei regreta mult ca nu l-ai cunoscut..eu spn sa faci cum spune sora ta ia invita-l la tine acasa si cunoasteti-va.

Treci peste aceasta frica din tine, daca esti asa vei pierde multe in viata! Asa ca fii curajoasa si netematoare! Invita-l si vei vedea ca o sa iti placa!

Succes si o zi frumoasa in continuare

1 răspuns:
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu. De exemplu poati vorbii cu el pe mess si sa incepeti sa va cunoasteti acolo. Probabil ca nu ai vrut sa vorbesti cu el deoarece are infatisare de golan. Crede-ma ca in spatele fiecarui golan e o inima ce iubeste cu adevarat si poati descoperii un potential iubit sau un bun prieten daca ajungi sa il privesti dincolo de aparente