| George95_8408 a întrebat:

Salut.de curand am intalnit o fata,care m-a "hipnotizat",toata ziua ma gandesc la ea, am iesit cu ea in oras de vreo 2-3 ori dar problema este ca, cand sunt cu ea nu stiu ce sa vorbesc..parca nu mai am cuvinte deloc si din cauza aceasta nici nu o pot intreba daca vrea sa fie prietena mea pentru ca nu am prea vorbit si e prea repede, aveti un sfat pentru mine? Mersi frumos dau funda!

Răspuns Câştigător
| google334 a răspuns:

Amice si eu am trecut prin acelasi lucru cand m-am intalnit prima data cu iubita mea, eu zic ca sa o intrebi pana nu o sa fie prea tarziu si o sa suferi pana la urma n-ai ce pierde daca o intrebi plus ca daca ati iesit de 3 ori in oras ar trebuie sa o cunosti catusi de putin incearca sa o intrebi MULTA BAFTA! si in caz ca merge SA VA TINA RELATIAlove struck

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Cred ca te-ai indragostit:X:Xlaughing si cred ca si tu stii asta...happy primul pas ar fi sa afli daca si ea te place, apoi va apropiatI si o intrebi tu.Ai putea s-o intrebi direct, dar poate si-ar face o parere despre tine.:d
Deci trebuie sa te obisnuiesti cu ea, ca sa o poti intreba. DacA mai ai intrebari. pune-le big grin ceao.:*

| anonima3389 a răspuns:

Daca ati iesit de 2-3 ori in oras probabil ca si ea te place.condu-o acasa si intr-un moment mai romantic fa-ti curaj si intreab-o.bafta

| andre8596 a răspuns:

Clar esti indragostit! Pai pentru inceput e normal sa nu stii intotdeauna ce sa vorbesti cu ea...ar trebui sa va cunosteti mai bine, sa va apropiati si apoi sa ii spui ce simti.Bafta!